В українському порту домовилися створити міжнародний логістичний центр

19 липня 2018, 18:25

Асоціація сільськогосподарських виробників Луганської області, громадська спілка Балтійсько-Чорноморського форуму і група компаній Співдружність підписали в меморандум про співпрацю при створенні міжнародного логістичного центру.

Про це пише Укрінформ.

Так, документ передбачає спільну участь у створенні міжнародного логістичного центру, грунтуючись на підготовленому литовськими і українськими фахівцями проекті модернізації об'єктів портової інфраструктури Херсонського і Скадовського морських торговельних портів і підвищенні ефективності їх використання.

Відео дня

Крім того, сторони будуть брати участь у реалізації проекту створення та ефективного використання транспортного коридору Клайпеда (Литва) - Білорусь - Херсон - Трабзон (Туреччина) - Грузія - Баку (Азербайджан).

"Однією з основних проблем у нашому регіоні є логістична. Сільгосптоваровиробники не можуть реалізувати свою продукцію без участі великих зернотрейдерів. Це впливає і на ціну сільгосппродукції, яка реалізується на внутрішньому ринку. Сьогоднішня зустріч важлива для нас усіх, бо відкриття Балтійсько-Чорноморського транспортного коридору, участь в міжнародному логістичної співтоваристві дає шанс аграріям вийти на експорт у країни Європи, Азії", - сказав директор Асоціації сільськогосподарських товаровиробників Луганської області Валерій Окопний.

Показати ще новини
Радіо NV
X