В українських магазинах впровадили безконтактні платежі

11 березня 2016, 11:13
У всіх мережах магазинів Retail Group тепер можна оплатити покупку за допомогою смартфона, повідомляє AllRetail.ua

Безконтактні платежі доступні в супермаркетах Велика Кишеня, гіпермаркетах Велмарт і магазинах ВК Експрес. Систему запустила Retail Group спільно з Фідобанком і Visa.

З 10 березня по 10 червня цього року у цих магазинах проходить промо-кампанія, яка допоможе покупцям розібратися з новою системою.

Відео дня

Для участі потрібно встановити на телефон з операційною системою Android (версія 4.4 і вище) додаток ThePay. Користувач реєструється і отримує цифрову передплачену картку VISA Фідобанку. Для її випуску не потрібно звертатись у відділення фінустанови. Карта доставляється безпосередньо в телефон.

У майбутньому можна буде сплачувати за допомогою телефону на всіх POS-терміналах, в тому числі і на касах самообслуговування, які є в магазинах мережі.

На рахунок карти приходить 50 грн за активацію і першу оплату з використанням програми. Також передбачено повернення грошей в розмірі 5% від суми покупки.

Щоб оплатити покупку, потрібно піднести телефон до безконтактного терміналу на відстань не більше 5 см. Якщо сума покупки буде більше ніж 200 грн, покупець повинен буде ввести PIN-код, який він отримає при реєстрації програми.

Примерно так выглядит бесконтактная оплата
Примерно так выглядит бесконтактная оплата Фото:

Нагадаємо, зараз Google почав тестувати нову безконтактну систему Hands free в Сан-Франциско, США. За допомогою такого нововведення можна буде оплачувати покупки, не дістаючи гаманець, картку або смартфон.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X