В Україні зупинився металургійний гігант

17 травня 2018, 12:27

Гірничо-металургійний комбінат Арселор Міттал Кривий Ріг заявляє про зупинку більшості виробничих потужностей у зв'язку зі страйком працівників залізничного цеху, які вимагають підвищення заробітної плати до європейського рівня в €1 тис. і забезпечення відповідності всього рухомого складу стандартам охорони праці.

Про це повідомили на підприємстві.

"Машиністи тепловозів та їхні помічники, складачі поїздів відмовилися виходити на лінію, чим поставили під загрозу роботу всього комбінату. Ця акція не була анонсована і узгоджена заздалегідь з керівництвом АрселорМіттал Кривий Ріг, - сказано у повідомленні.

Відео дня

Також наголошується, що зараз на підприємстві задіяні тільки 14 тепловозів із 92, в зв'язку з чим паралізовано весь технологічний ланцюжок. Повністю зупинено підрозділи гірського департаменту, агломераційні цехи, всі доменні печі (крім шостої), весь сталеплавильний і прокатний переділи.

У компанії додали, що такі позапланові збої у роботі виробничих агрегатів вкрай негативно позначаються на функціонуванні газотранспортної системи.

"Є реальна загроза вибухів газопроводів внаслідок перепадів тиску, що може призвести до техногенної катастрофи в масштабах не тільки комбінату, а й міста. Наразі фахівцям підприємства вдається утримувати ситуацію під контролем", - повідомляє прес-служба.


АрселорМіттал Кривий Ріг (колишня назва Криворіжсталь) - найбільше підприємство гірничо-металургійного комплексу України з повним металургійним циклом.

Включає наступні виробництва: коксохімічне, гірничо-збагачувальне, шахтоуправління з підземного видобутку руди і металургійне. У свою чергу, металургійне складається з аглодоменного, сталеплавильного і прокатного переділів.

Крім того, підприємство спеціалізується на виробництві арматурної сталі і катанки зі звичайних і низьколегованих марок сталей, а також виробляє агломерат, концентрат, кокс, чавун, сталь, сортовий і фасонний прокат, доменний шлак.

Показати ще новини
Радіо НВ
X