В Україні зупинив роботу суднобудівний завод

31 жовтня 2017, 16:20
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Державне підприємство Миколаївський суднобудівний завод, яке входить до складу державного концерну Укроборонпром, зупинило роботу

Про це повідомили у прес-службі держконцерну.

Причиною зупинки в концерні називають відсутність рішення Кабінету Міністрів щодо фінансування утримання ракетного крейсера проекту 1164.

Відео дня

Також зараз арештовані рахунки підприємства, а заборгованість по заробітній платі складає понад 58 млн грн.

Зазначається, що завод вже 3 рік самостійно виконує відповідні роботи, оскільки припинення утримання крейсера призведе до руйнування його енергетичних вузлів, елементів обладнання, екологічного забруднення акваторії річок Буг і Інгул. В держконцерні добавили, що у результаті руйнування та проведення консервації спеціальних виробів і його складових вартість крейсера у розмірі капітальних інвестицій впаде до вартості металобрухту.

Крім того, наголошується, що 30 жовтня керівництво Укроборонпрому звернулося до секретаря Ради національної оборони і безпеки України Олександра Турчинова з проханням сприяти у вирішенні долі стратегічного підприємства.

Нагадаємо, в лютому 2017 року Алчевський металургійний комбінат призупинив роботу через брак залізорудної сировини.


Миколаївський суднобудівний завод спеціалізується на будівництві суден усіх типів з масою корпуса до 28 тис. Тонн, а також виконує ремонт судів. З квітня 2011 року завод включений до складу Укроборонпрому.


Укроборонпром був створений в грудні 2010 року, до його складу входить 134 підприємства військово-промислового комплексу.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X