В Україні зробили новий крок до перенесення мобільних номерів між операторами

26 червня 2018, 14:43

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації (НКРЗІ), прийняла за основу проект рішення Про визначення строків початку впровадження послуг із перенесення абонентських номерів на телекомунікаційних мережах рухомого (мобільного) зв’язку, включаючи створення локальних баз даних операторів телекомунікацій, що надають послуги рухомого (мобільного) зв’язку, та їх підключення до централізованої бази даних.

Про це повідомила прес-служба регулятора за підсумками засідання 26 червня.

"Зауваження та пропозиції до проекту акта та аналізу регуляторного впливу від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань прийматимуться з дня їх оприлюднення до 26 липня 2018 року", - додали в Нацкомісії.

Відео дня

Йдеться про запуск в Україні послуги перенесення номерів у разі зміни оператора (MNP).

При цьому у прес-службі регулятора агентству Інтерфакс-Україна відмовилися уточнити деталі прийнятого за основу документа, порадивши дочекатися його публікації на сайті комісії в найближчі дні.

Нагадаємо, що НКРЗІ ще в 2014 році в межах своїх повноважень визначила Український державний центр радіочастот (УДЦР) адміністратором бази даних перенесених абонентських номерів, однак процес відбору постачальника обладнання та програмного забезпечення MNP затягнувся через судові розгляди.

Наразі джерела на ринку і в комісії кажуть про можливість запуску послуги MNP на початку 2019 року.

Показати ще новини
Радіо NV
X