В Україні зняли арешт з банківських рахунків світового газового трейдера

6 листопада 2017, 13:39
306
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
В Україні зняли арешт з банківських рахунків світового газового трейдера - фото

Фото: oilreview.kiev.ua

Суд зняв арешт з рахунків української дочірньої компанії нідерландської Trafigura

Апеляційний суд Києва зняв арешт з рахунків української дочірньої компанії міжнародного товарно-сировинного трейдера Trafigura (Нідерланди) - компанії Трафігура Україна

Про це йдеться в постанові суду, передають Українські новини.

У той же час арешт був знятий з рахунків керуючої компанії Smart Energy, компанії Regal Petroleum, Укргазвидобуток, Крафт Енерджі і ще близько 10 компаній.

Апеляційний суд визнав арешт рахунків необгрунтованим.

Нагадаємо, що у вересні Печерський районний суд Києва заарештував рахунки компанії Трафігура Україна у Держказначействі і Альфа-Банку.


Trafigura - третій у світі сировинний трейдер після Vitol і Glencore, що спеціалізується на торгівлі металами, газом, нафтою і мінеральними добривами. Його виручка за 2016 рік склала $98,1 млрд. Компанія має 65 офісів у 36 країнах світу.

Трафігура Україна зареєстрована 6 липня 2016 року 99,5% статутного капіталу компанії належить нідерландській Trafigura Venchures, інші 0,5% - Наталії Афанасьєвій.


У червні Trafigura у 8 разів наростила обсяги поставок природного газу в Україну на адресу своєї дочірньої компанії Трафігура Україна в порівнянні з імпортом у травні.

Крім того, у вересні в підземні сховища газу України було закачано перші 3 млн куб. м газу в режимі "митний склад" за заявками міжнародних трейдерів Trafigura Sarl (Швейцарія) і MND (Чехія).

Читайте новий номер журналу НВ

Передплатіть журнал НВ та читайте новий номер вже зараз. Передплатники також отримують доступ до архівних номерів журналу НВ. Вартість передплати журналу на 3 місяці усього 59 грн.

Передплатити журнал

Вибір редакції

Рітейл/Нерухомість

24 травня, 17:50

thumb img
Зміна стратегії. Мережа Фуршет закриє кожен п’ятий магазин
Компанії/Ринки

24 травня, 20:06

thumb img
Що зміниться в роботі аеропорту Бориспіль — 6 тез топ-менеджерів

Стань автором

Якщо Ви хочете публікувати свої колонки на НВ Бізнес, напишіть листа на адресу:

kolonka@nv.ua