В Україні змінили правила контролю якості продуктів

4 квітня 2018, 11:49
1178
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Порушників можуть штрафувати на суми до 70 тис. грн

4 квітня в Україні набув чинності закон, який вводить нову систему контролю якості і безпеки харчових продуктів.

Відповідна інформація розміщена на сторінці закону № 2042-VIII Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин на сайті Верховної Ради.

Закон був прийнятий Верховною Радою України ще 18 травня 2017, але основна частина його положень набирає чинності саме сьогодні. Документ розроблявся за допомогою експертів Проекту ЄС Удосконалення системи контролю безпеки харчових продуктів в Україні і активно підтримувався Єврокомісією.

Йдеться про нову систему контролю якості та безпеки харчових продуктів, коли держава припиняє диктувати підприємствам, що і як робити, а тільки контролює, щоб продукція, що випускається, була безпечною для людини, зазначили в Державній службі з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів.

Даний закон вводить можливість перевірок бізнесу без повідомлення власників. Також закон вводить новий формат періодичності перевірок бізнесу. Підприємства перевірятимуть в залежності від ступеня ризику для життя і здоров'я людей.

"Наприклад, підприємство, яке віднесено до високого ступеня ризику, буде перевірятися раз у квартал", - зазначає відомство.

Бізнес, який грубо порушує законодавство, одразу потрапляє в категорію недобросовісних, оскільки відповідно до нового Закону у разі потрапляння в роздрібну торгівлю небезпечних для життя і здоров'я харчових продуктів Держпродспоживслужба негайно після виявлення цього факту публікує на своєму сайті відповідну інформацію.

За порушення нового закону передбачені жорсткі санкції. Так, сума штрафу для юридичних осіб може досягати 70 тис. грн - залежно від вчиненого правопорушення. Суми штрафів фіксовані і визначені в мінімальних заробітних платах.

Штрафувати підприємства можуть, наприклад, за виробництво або обіг харчових продуктів або кормів із використанням незареєстрованого обладнання, без отримання експлуатаційного дозволу, торгівля швидкопсувних харчових продуктів або кормів, терміни зберігання яких минули.

Раніше віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе заявляла, що закон створить умови щодо забезпечення кращої якості і безпеки харчової продукції для споживачів і введе чіткі і прозорі процедури перевірок.

Вибір редакції

Події

Вчора, 16:09

article_img
Мальдіви-Москва: ЗМІ дізналися, як живе дружина прокурора-антикорупціонера
Події

Вчора, 20:45

article_img
Провісник Мережі. Як український кібернетик ледь не створив Інтернет
Лонгріди

Вчора, 18:15

article_img
Як шведська поліція завойовувала довіру громадян

Головне

Компанії/Ринки

Вчора, 12:09

article_img
Wizz Air з травня запускає два нових рейси з Києва
Компанії/Ринки

Вчора, 21:36

article_img
Нардеп Єфімов оформив "вертолітний майданчик Януковича" на маму
Бокс

Вчора, 15:09

article_img
Команда Усика запропонувала бій російському суперважковаговику