В Україні з'явиться перша дорога з вугільних відходів

18 травня 2018, 08:32

Енергохолдинг Ріната Ахметова - ДТЕК планує реалізувати перший пілотний проект з ремонта дороги із використанням відходів від спалювання вугілля - попелошлакових матеріалів.

Про це повідомила керівник департаменту екологічної безпеки ДТЕК Енерго Ірина Вербицька, передає прес-служб а компанії.

"Це можливість знизити витрати на укладання доріг і водночас зменшити площі попеловідвалів. Ми плануємо запустити пілот в Україні з проведення капітального ремонту 1 км дороги в Кам'янка-Бузькому районі Львівської області, щоб оцінити ефективність проекту і впровадити найкращий світовий досвід поводження з промисловими відходами", - сказала вона.

Відео дня

На цьому етапі вже розроблена проектно-кошторисна документація, яка стала результатом спільної роботи компанії ДТЕК з Європейською комісією, а також експертної підтримки компанії UMG Recourse. Очікується, що економія на капітальному ремонті пілотного ділянки дороги з використанням попелошлакових матеріалів становитиме 30%.

При цьому, як наголошують європейські експерти, що для того, щоб почати використовувати попелошлакові матеріали в будівництві доріг, Україна повинна розробити та прийняти належну законодавчу базу.


ДТЕК створено у 2005 році для управління енергетичними активами групи Систем Кепітал Менеджмент (СКМ, Донецьк) Ріната Ахметова. Корпорації делеговані функції зі стратегічного управління підприємствами групи, що становлять вертикально інтегрований ланцюжок з видобутку і збагачення вугілля, виробництва та реалізації електроенергії.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X