В Україні зірвався продаж боргів великої мережі супермаркетів

18 квітня 2018, 21:10

Продаж боргів п'яти компаній, які входять у холдинг Retail Group (мережі Велика Кишеня і Велмарт) Фондом гарантування вкладів фізосіб компанії Інвестор не відбувся.

Про це повідомляє FinClub.

Так, 6 квітня відбувся аукціон, під час якого Інвестор запропонувала рекордну суму за даний лот - 670 млн грн. Однак у наступні дні переможець аукціону не підписав протокол і, таким чином, угода зірвалася.

Відео дня

Відзначається, що 13 квітня були опубліковані рішення про скасування результатів аукціону.


За даними Держреєстру юросіб і фізосіб-підприємців, Фінансова компанія Інвестор заснована 3 березня 2018 року, власником і керівником виступає Алла Каплина. Статутний капітал підприємства становить 1 тис. Грн.


За даними в системі ProZorro Продажі, в аукціоні взяли участь Фінансова компанія Фінсоле (пропозиція учасника - 150,8 млн грн), Перша інвестиційна компанія з управління нерухомістю (600 млн грн) і Фінансова компанія Інвестор (670 млн грн).


Рітейл Груп - створена в 2005 році. Станом на 21 березня 2018 року компанія управляла торговими мережами Велмарт (26 гіпермаркетів в 18 містах України і один - в Молдові), ВК Експрес (дев'ять магазинів в Києві), Велика Кишеня (40 супермаркетів в 16 містах України), ВК Select (один магазин преміум-формату в Києві), а також мережею з дев'яти супермаркетів Green Hills Market в Молдові. Компанія має 15 власних торгових марок.

За підсумками 2017 року одержала чистий прибуток 64,8 тис. грн, нерозподілений прибуток підприємства склав 1,1 млн грн. Чистий збиток підприємства в 2016 році склав 177,6 млн грн.

Дочірніми підприємствами Рітейл Груп є компанії Фудмережа, Фудком і Рітейл Інвест.

Основним акціонером Рітейл Груп, згідно з даними Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку, станом на четвертий квартал 2017 року була компанія Хазінарт Лімітед (78,1%, Кіпр). Частками в підприємстві також володіють інвесткомпанія Dragon Capital (6,96%) і компанія Альта Експерт (9%).

Засновником і основним акціонером холдингу Retail Group виступає бізнесмен Роман Лунін.

Показати ще новини
Радіо NV
X