В Україні зібралися запровадити нову систему агрострахування

5 червня 2018, 15:54

Нова система агрострахування зможе стати опорою для впровадження ефективних інструментів кредитування малих і середніх фермерських господарств.

Про це заявила заступник міністра аграрної політики і продовольства України Олена Ковальова, повідомляє прес-служба Міністерства аграрної політики і продовольства.

Відео дня

За її словами, зараз вивчаються можливості впровадження в Україні нових ефективних інструментів і практик в сфері агрострахування. Зокрема, розглядається канадська система підтримки сільськогосподарських підприємців за допомогою механізмів субсидованого кредитування і страхування сільгоспризиків.

"Ми прагнемо досліджувати кращі світові практики кредитування і агрострахування, серед яких і канадська. Вона побудована на повній довірі між фермерами, страховими компаніями та державою, що дозволяє економити час, ресурси і забезпечувати тривалий економічний ефект", - сказала Ковальова і додала, що впровадження допоможе поліпшити інвестиційний потенціал сільськогосподарського сектора, дозволить передбачати цінові та погодні ризики, стимулювати зростання АПК.

Крім того, вона зазначила, що канадські фермери позитивно оцінюють державні програми підтримки субсидування і кредитування, оскільки вони забезпечує їм повну захищеність і фінансову стабільність.

"Система кредитування і субсидування в Канаді фінансується державним і місцевими бюджетами та спрямована на те, щоб знизити всі можливі ризики до нуля", - підкреслила заступник міністра.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X