В Україні зібралися відкрити завод із виробництва електрофурнітури

21 червня 2018, 09:30

Завод із виробництва електровстановлювальних систем Plank Electrotechnic, що входить до складу конгломерату UFuture Investment Group Василя Хмельницького, восени поточного року почне роботу на території індустріального парку Біла Церква.

Про це підприємець повідомив в інтерв'ю місцевому телеканалу Крокус, сюжет якого розміщений на Facebook-сторінці.

"Цієї осені ми отримаємо завод, який вироблятиме продукцію. Її використовуватимуть не тільки в Україні, вона буде спрямована на експорт, в Європу, оскільки всі заводи ми будемо будувати за європейськими стандартами", - написав Хмельницький.

Відео дня

Передбачається, що завод буде виробляти електрофурнітуру та інші електротехнічні вироби, в середньому буде випускати 4,6 млн одиниць продукції на рік.

За словами директора Plank Electrotechnic Олександра Крижанівського, введення заводу в експлуатацію заплановано на вересень 2018 року, але вже зараз на орендованих площах запущено експериментальне виробництво за технологією інжекції композитних пластмас (лиття під тиском із зусиллям стиснення до 130 тонн).

Крім того, повідомляється, що на другому етапі (очікується в 2019 році, - ред.) в межах кластера буде запущено виробництво методом екструзії армованих труб для водопроводу і опалювальних систем, монтажних коробів і плінтусів різних габаритів. Крім того, методом пултрузии будуть випускатися композитна арматура, профілі та сітки зі скловолокна.

Також компанія оцінила ринок електрофурнітури в Україні в 500 млн грн на рік, при цьому відзначаючи, що українська продукція буде мати конкурентну вартість за високої якості.

Показати ще новини
Радіо NV
X