В Україні зібралися створити новий вантажний коридор у Європу

27 серпня 2018, 13:37

Укрзалізниця має намір побудувати контейнерний термінал на станції Ковель в Волинській області і вважає перспективним будівництво термінального комплексу на станції Чоп в Закарпатській області.

Про це повідомили у прес-службі Укрзалізниці.

"Ковель - це ключова точка на залізничній карті, модернізація інфраструктури якої дозволить створити новий транзитний коридор, який стане конкурентом переходу Брест - Малашевич. Наразі Укрзалізниця почала пошук партнерів для будівництва контейнерного терміналу на станції Ковель", - сказав в.о. голови Укрзалізниці Євгеній Кравцов.

Відео дня

За його словами, вже сьогодні спостерігається стрімке зростання вантажопотоку між Європейським Союзом і Україною, тому Укрзалізниця реагує на цю тенденцію і розвиває нові вантажні маршрути.

"Перспективним є створення термінальних комплексів на станції Чоп, де будуть оброблятися вантажі, що прямують в центральну і північну Європу", - додав Кравцов.

Крім того, Укрзалізниця планує у 2020 році завершити електрифікацію ділянки Ковель - Ізов.

Зараз вже виконано техніко-економічне обгрунтування проекту електрифікації і є позитивний експертний висновок. Найближчим часом Укрзалізниця розробить проект електрифікації та надасть його на розгляд і затвердження уряду.

Показати ще новини
Радіо NV
X