В Україні запустили сервіс для перевірки перевізників

31 серпня 2018, 09:24

30 серпня в Україні запустили в роботу онлайн-сервіс - електронний кабінет перевізника. Це дозволить українцям перевірити, чи є у водія маршрутки чи автобуса взагалі ліцензія та право вийти на маршрут.

Про це заявив міністр інфраструктури України Володимир Омелян, передає УНІАН.

"Ми отримаємо зручний продукт для чиновників, бізнесу і суспільства. Він (електронний кабінет - ред.) працюватиме і у відкритому доступі, тому українські громадяни, які користуються маршрутками та різними видами автобусних перевезень, також зможуть вбити номер перевізника, кожного автобуса і перевірити, чи є у нього взагалі ліцензія, право вийти на маршрут. А потім з допомогою фото - або відеофіксації повідомляти Укртрансбезпеку. І це вже буде підставою для перевірки цього перевізника", - повідомив міністр.

Відео дня

У свою чергу, в.о. голови Державної служби України з безпеки на транспорті В'ячеслав Дідківський, присутній на прес-конференції, пояснив, що в електронному кабінеті буде доступно одразу п'ять послуг для перевізника.

Так, за допомогою сервісу вантажні та пасажирські автоперевізники зможуть отримувати, розширювати, звужувати або анулювати ліцензії онлайн. Крім цього, за допомогою е-кабінету перевізники зможуть оперативно повідомляти про зміну своїх даних.

"Ми сьогодні отримали продукт, який надає можливість зробити нашу кооперацію з кожним перевізником простіше, більш швидкою та прозорою. В першу чергу, це зручність для тих, хто хоче отримати ліцензію або внести будь-які зміни в ліцензійну справу, починаючи з транспортних засобів і до матеріально-технічної бази. Нікуди не треба їхати, ніяких черг, ніяких безпосередніх комунікацій з працівниками Укртрансбезпеки. В офісі включили лептоп, внесли дані, отримали підтвердження", - сказав Дідковський.

Він також наголосив, що електронний кабінет зведе до нуля корупційні ризики завдяки виключенню безпосередньої комунікації перевізників з працівниками Укртрансбезпеки. За інформацією Дідківського, наступний крок - це запровадження електронного протоколу.

Показати ще новини
Радіо NV
X