В Україні запустили послугу відстеження міжнародних платежів

27 серпня 2018, 17:09

Державний Ощадбанк першим в Україні почав використовувати технологію SWIFT gpi при здійсненні транскордонних розрахунків.

Про це йдеться у прес-релізі банку.

"Впровадження gpi є глобальним: до сервісу підключилися вже понад 180 фінансових установ по всьому світу. Більше $100 млрд за допомогою SWIFT gpi щодня відправляється через більш ніж 450 міжнародних платіжних коридорів. Сьогодні вже 79% банків-кореспондентів Ощадбанку користуються gpi. 73% міжнародних переказів з Ощадбанку спрямовуються через банки-кореспонденти, які підключені до gpi", - йдеться у повідомленні.

Відео дня

Крім того, наголошується, що інтернет-додаток gpi Tracker дає банку можливість відстежувати статус платежу у режимі реального часу, а також перевіряти інформацію по кожному банку на маршруті платежу, включаючи утримувані комісії на кожному етапі.

"Майже половина gpi-платежів зараховується протягом 30 хвилин, і майже 100% платежів - протягом 24 годин. Передбачається, що до кінця 2020 року SWIFT gpi стане стандартом для всіх транскордонних платежів", - додали у прес-службі.

Крім того, в Ощадбанку заявили, що спільно з компанією SWIFT працюють над послугою припинення та відкликання платежу і передачею інформації по всьому маршруту платежу до кінцевого бенефіціара без додаткових комісій.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X