Мінінфраструктури анонсувало запровадження в Україні механізму PSO для важливих авіамаршрутів

25 листопада 2021, 12:42

Міністр інфраструктури Олександр Кубраков анонсував запровадження в Україні механізму Public Service Obligation (PSO) для стимулювання розвитку авіагалузі.

Таку заяву він зробив на форумі «Велике будівництво: авіація та туризм».

За його словами, передбачається створення окремого спеціального фонду для розвитку авіа та залізничної інфраструктури.

Відео дня

«Ми це плануємо зробити вже в бюджеті на 2022 рік. Друге — це впровадження в Україні механізму Public Service Obligation, так зване PSO, для критично важливих маршрутів для держави і для певних верств населення», — повідомив Кубраков.

Також є ініціатива від транспортного комітету парламенту щодо зниження ставки ПДВ для внутрішніх авіаперевезень, розповів міністр.

«Нагадаю, що для міжнародних перевезень діє нульова ставка, а для внутрішніх — 20%-ва. Той компроміс, який ми вчора обговорювали, це буде ставка 7%. Думаю, що це буде достатній стимул для авіаперевізників зробити перельоти всередині країни дешевшими. Ми відчуваємо, що це буде на 10−15−20% дешевше», — сказав голова Мінінфраструктури.

Нагадаємо, що сьогодні президент Володимир Зеленський повідомив про початок створення національного авіаперевізника. Зеленський заявив, що «йдеться не лише про збільшення прибутку та пасажиропотоку, але й в цілому питання статусу, іміджу, престижу нашої держави».

Показати ще новини
Радіо NV
X