В Україні запропонували створити реєстр недоброчесних правоохоронців через тиск на бізнес

14 листопада 2017, 16:49
Група компаній Smart Energy пропонує створити Реєстр нечесних правоохоронців, куди будуть включені дані про конкретних виконавців, які виконують накази і проводять слідчі дії з порушенням процесуальних норм і з метою незаконного тиску на бізнес

Об этом сообщили в пресс-релизе компании.

У компанії заявили, що ініціатива обумовлена системним тиском на неї з боку правоохоронних органів, є втручанням у роботу бізнесу і заважає компаніям здійснювати свою господарську діяльність. Крім цього, у Smart Energy нагадали про обшуки на минулому тижні. Також добавили, що тиск на компанії групи триває вже не один рік, вже відкрито близько 80 виробництв.

Відео дня

"У діях правоохоронних органів ми бачимо системний характер. Тиск на компанії групи триває вже не один рік, вже відкрито близько 80 виробництв. Але більшість відкритих справ завершуються тільки обшуком, вилученням документів і техніки. Далі слідчі дії не йдуть. Це однозначно можна кваліфікувати, як незаконний тиск на бізнес ", - зазначив директор з ризиків і безпеки Смарт-холдингу Іван Герасимович.

Також виконавчий директор Асоціації газодобувних компаній України Роман Опімах підкреслив, що протягом останнього року перевірки і обшуки проводяться у державних, так і у приватних компаніях. За його словах, це впливає на роботу цих компаній і ставить під загрозу реалізацію урядової програми щодо забезпечення енергонезалежності.

Нагадаємо, що у кінці вересня Smart Energy заявляла про тиск на неї з боку Державної фіскальної служби.

Крім того, на початку жовтня був затриманий директор компанії Укргазвидобуток Вадим Мохов.

Також, 10 листопада, в офісах групи компаній Smart Energy, а також у квартирах менеджерів компанії по всій Україні проходили обшуки.


Smart Energy - керуюча компанія у складі групи Smart Holding бізнесмена, депутата Верховної Ради (Опозиційний блок) Вадима Новинського, відповідає за розвиток проектів у сфері видобутку вуглеводнів та альтернативної енергетики.

Показати ще новини
Радіо NV
X