В Україні запланували на 2018 рік будівництво трьох бетонних автотрас

16 листопада 2017, 14:49
Міністерство інфраструктури України запланувало на 2018 рік почати три проекти реконструкції 232 км доріг, які передбачають цементобетонне покриття

Про це заявили на засіданні транспортного комітету Верховної Ради України, передає агентство Інтерфакс-Україна.

Ці проекти сумарно обійдуться приблизно у 8 млрд грн.

Відео дня

Перший проект - реконструкція Північного обходу Житомира по трасі М-06 Київ - Чоп (22,3 км). За словами директора департаменту стратегічного розвитку дорожнього ринку і автомобільних перевезень Міністерства інфраструктури Віктора Сасіна, на цій трасі заплановано підвищення категорії дороги до 1б, тобто розширення дороги з 2-х до 4-х смуг.

За словами представника Держагентства автомобільних доріг України (Укравтодор) Андрія Чабановського, вартість реконструкції становитиме 1 млрд грн. Проект фінансується за рахунок кредиту ЄБРР.

Другий проект - реконструкція дороги Н-31 Дніпро - Решетилівка. Проект передбачає розширення дороги з двох до чотирьох смуг, а також виконання покриття в цементобетоні (137 км), зазначив Сасін. Вартість проекту, за даними Укравтодору, становить 5,4 млрд грн.

Ще один проект на автотрасі Н-11 Кропивницький - Миколаїв передбачає проведення капітального ремонту дороги в межах Миколаївської області (73 км). Покриття дороги, згідно з підготовленим проектом - цементобетон. Вартість проекту - 1,6 млрд грн, початок робіт заплановано на 2018 рік.

Раніше міністр інфраструктури України Володимир Омелян заявляв про плани міністерства щодо будівництва бетонних доріг у Дніпропетровській, Миколаївській та Одеській областях.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X