В Україні заборонять використання літаків, старших за 20 років

3 липня 2018, 14:19

Міністерство інфраструктури має намір з наступного року заборонити експлуатацію літаків, у яких термін використання перевищує 20 років.

Про це повідомив глава міністерства Володимир Омелян за підсумками наради з авіакомпаніями і туроператорами, передає УНІАН.

"Все, що старше від 20 років, в Україні не буде мати права літати", - заявив міністр.

Відео дня

Крім того, найближчим часом буде проведена технічна ревізія літаків, які в основному використовуються для нерегулярних перевезень.

Також Омелян повідомив, що до кінця цього тижня з'явиться рейтинг авіакомпаній з якісною аналітикою їхньої роботи щодо частоти рейсів, середнього часу затримок тощо. Цей рейтинг буде постійно оновлюватися.

"Кожен громадянин, туроператор, турагентство зможуть побачити якісну аналітику: з якою частотою виконувався рейс, як часті запізнення, і вибрати: або заплатити на $50 дорожче за путівку і мати своєчасний виліт, або заощадити і провести деякий час, сподіваюся, мінімальний, в аеропорту прибуття/відбуття", - резюмував міністр.

Нагадаємо, українські туристи застрягли в аеропортах кількох країн, деякі не могли вилетіти в Україну кілька діб. Станом на 3 червня всі громадяни України, які застрягли в Тунісі, Албанії, Грузії та інших країнах через конфлікт між туроператором Oasis і авіакомпанією Bravo Airways, повернуто в Україну, повідомив міністр інфраструктури Володимир Омелян.

У Міністерстві закордонних справ України наполягають, що туроператори, через які українці застрягли в аеропортах цілої низки країн, мають за це відповідати.

Показати ще новини
Радіо NV
X