Ростех, Татнєфть, Русал. В Україні заарештували майно російських компаній на 4,5 млрд грн — Офіс генпрокурора

28 червня, 09:58
Суд наклав арешт на корпоративні права дев’яти українських підприємств, що належать компаніям Ростех, Татнафта, Русал (Фото:Фото: ddvb.ru)

Суд наклав арешт на корпоративні права дев’яти українських підприємств, що належать компаніям Ростех, Татнафта, Русал (Фото:Фото: ddvb.ru)

Суд наклав арешт на корпоративні права країн, які належать компаніям Ростех, Татнєфть, Русал та інших.

За клопотанням прокурорів Офісу Генерального прокурора суд наклав арешт на майно російських корпорацій на загальну суму понад 4,5 млрд грн.

Про це йдеться у повідомленні Офісу прокурора.

Відео дня

Зокрема, арешт було накладено на корпоративні права дев'яти українських підприємств, що належать російським холдинговим компаніям Ростех, Татнафта, Русал, Група ГМС, а також на 70 об'єктів нерухомого майна, включаючи майнові комплекси та земельні ділянки загальною вартістю понад 4,5 млрд. грн. .

Зазначається, що під час досудового розслідування, розпочатого за фактом планування та ведення агресивної війни РФ проти України, встановлено активи російських корпорацій, які могли використовуватись у підривній діяльності проти країни. У тому числі йдеться і про активи в офшорних юрисдикціях.

Раніше повідомлялося, що іспанська влада виявила активи, у тому числі будинки, компанії і як мінімум одну розкішну яхту , що належать 15 російським олігархам, включеним до списку санкцій ЄС.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X