В Україну за місяць завезли рекордну кількість вживаних автомобілів

5 липня 2018, 16:55

Попит на імпортні автомобілі з пробігом в червні виріс в 1,9 рази в порівнянні з червнем 2017 року. При цьому щодо попереднього місяця (травень-2018) попит збільшився на 14%.

В цілому в червні-2018 продажі старих автомобілів склали 8,8 тис. одиниць.

Про це йдеться в повідомленні асоціації Укравтопром.

У червні на первинному ринку легкових автомобілів частка імпортованих машин з пробігом склала майже 58% з 15,3 тис. поставлених на облік в Україні..

Відео дня

"Це рекордна кількість ввезених автомобілів, що були в експлуатації, що реєструвалися в Україні протягом одного місяця, і найбільша частка таких авто на первинному ринку за останні роки", - йдеться в ньому.

Найбільш популярними серед ввезених автомобілів з пробігом в червні були авто марки Volkswagen, яких протягом місяця поставлено на облік 1 353 одиниці.Це в три рази більше кількості реалізованих в червні на українському ринку нових автомобілів цієї ж марки.

На другому місці Renault з рахунком 1 280 старих автомобілів, що на 90% перевищило червневий обсяг реалізації нових Renault.

У Skoda третє місце - 855 автомобілів з пробігом, що на 67% більше, ніж червневий підсумок марки на ринку нових авто.

Четверта позиція за Ford, 603 автомобіля якого поміняли своїх іноземних власників на українських. У первинних реєстраціях автомобілів цієї марки автомобілі з пробігом обійшли нові на 86%.

Замикає п'ятірку лідерів місяці Nissan - зареєстровано 495 б/у авто цієї марки проти 366 нових.

Всього з початку року українську реєстрацію отримали 41,8 тис. легкових авто з пробігом, ввезених з інших країн, що на 83% більше ніж за аналогічний період минулого року.

При цьому ринок нових автомобілів пішов в мінус.

Нагадаємо, за підсумками 2017 року продажі імпортних б/у автомобілів збільшилися в 3,3 рази - до 56 744 одиниць.

Показати ще новини
Радіо NV
X