В Україні з'явився новий індустріальний парк

25 травня 2017, 15:12
Міністерство економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ) України 18 травня включило до Реєстру індустріальних (промислових) парків ІП Золотоноша у Черкаській області, який став 20-м в реєстрі, передає Інтерфакс-Україна

"Пріоритетні напрямки діяльності підприємств резидентів парку: виробництво автозапчастин і комплектуючих виробів для сільськогосподарської техніки (зборка та виготовлення автозапчастин), виробництво електрообладнання (зборка та виготовлення побутових електроприладів), виробництво одягу, текстильне виробництво; виробництво харчових продуктів (комплексна переробка та зберігання овочів і фруктів)", – йдеться в повідомленні.

Відео дня

Згідно з релізом, ділянка 39,93 га під парк розташована в 600 м від дороги Київ-Дніпро. Ініціатором створення парку строком на 30 років виступив міськрада Золотоноші.

Згідно із законодавством, індустріальний парк може розміщуватися на одному або декількох суміжних земельних ділянках. Його площа повинна бути від 15 до 700 га. Парк створюється на термін не менше ніж на 30 років.

Держпідтримка створення і функціонування ВП включає виділення коштів з держфонду регіонального розвитку за умови співфінансування з місцевих бюджетів у розмірі 10% їх кошторисної вартості, звільнення від пайової участі у розвитку місцевої інфраструктури у разі будівництва об'єктів у межах ІП, а також звільнення від сплати імпортного мита при ввезенні устаткування та комплектуючих, що не виробляються в Україні.

Показати ще новини
Радіо NV
X