В Україні з'явився новий індустріальний парк

25 травня 2017, 15:12
1429
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Одним з пріоритетних напрямків буде зборка та виготовлення автозапчастин для сільськогосподарської техніки

Міністерство економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ) України 18 травня включило до Реєстру індустріальних (промислових) парків ІП Золотоноша у Черкаській області, який став 20-м в реєстрі, передає Інтерфакс-Україна

"Пріоритетні напрямки діяльності підприємств резидентів парку: виробництво автозапчастин і комплектуючих виробів для сільськогосподарської техніки (зборка та виготовлення автозапчастин), виробництво електрообладнання (зборка та виготовлення побутових електроприладів), виробництво одягу, текстильне виробництво; виробництво харчових продуктів (комплексна переробка та зберігання овочів і фруктів)", – йдеться в повідомленні.

Згідно з релізом, ділянка 39,93 га під парк розташована в 600 м від дороги Київ-Дніпро. Ініціатором створення парку строком на 30 років виступив міськрада Золотоноші.

Згідно із законодавством, індустріальний парк може розміщуватися на одному або декількох суміжних земельних ділянках. Його площа повинна бути від 15 до 700 га. Парк створюється на термін не менше ніж на 30 років.

Держпідтримка створення і функціонування ВП включає виділення коштів з держфонду регіонального розвитку за умови співфінансування з місцевих бюджетів у розмірі 10% їх кошторисної вартості, звільнення від пайової участі у розвитку місцевої інфраструктури у разі будівництва об'єктів у межах ІП, а також звільнення від сплати імпортного мита при ввезенні устаткування та комплектуючих, що не виробляються в Україні.

Вибір редакції

Авто

Сьогодні, 12:25

article_img
Як Тузик грілку. Tesla обійшла Audi і Jaguar в незалежному тесті автономності
Політика

Сьогодні, 18:53

article_img
Абромавичус, Данилюк та інші поділилися враженнями від спілкування з Зеленським
Політика

Сьогодні, 14:19

article_img
Кравчук зізнався, чому не став радянським дисидентом

Головне

Країни

Сьогодні, 03:55

article_img
Гуайдо відвідав благодійний концерт у Колумбії
Країни

Сьогодні, 13:51

article_img
Троє британських міністрів хочуть відкласти Brexit
Країни

Сьогодні, 00:27

article_img
Біля кордонів Венесуели пройшов благодійний концерт