В Україні з'явиться нова міжнародна мережа супермаркетів

31 січня 2017, 09:17
Інвестиційна група VolWest Group (Луцьк) буде розвивати в Україні міжнародну мережу продуктових магазинів Spar, повідомляє Інтерфакс-Україна

Зазначається, що 24 січня 2017 року компанія Spar Україна Корпорейшн, що входить в VolWest Group, уклала з міжнародною групою Spar International договір про співпрацю, що передбачає розвиток мережі магазинів Spar на ринку України. Spar Україна Корпорейшн має намір протягом декількох місяців відкрити перший супермаркет мережі в м.Рівному.

Відео дня

За даними генерального директора компанії Сергія Шавлукевича, до кінця 2017 року планується відкрити 15 магазинів мережі Spar в Україні.

"Spar в Україні буде розвиватися в чотирьох торговельних форматах: Spar Express (магазини біля дому - торговельною площею до 200 кв. м), Spar (супермаркети 200-800 кв. м), EuroSpar (супермаркети 0,8-3 тис. кв. м), InterSpar (гіпермаркети понад 3 тис. кв. м)", – наголошується в повідомленні.

За словами Шавлукевича, в планах VolWest Group – розширення мережі магазинів Spar в Україні до 50 торгових закладів протягом трьох років, шляхом відкриття власних і франчайзингових магазинів.


VolWest Group працює на ринку приватного капіталу України з 1992 року.

Міжнародна мережа продовольчих магазинів Spar заснована в Нідерландах в 1932 році і станом на січень 2017 року налічує 12,3 тис. торгових закладів у 42 країнах на чотирьох континентах.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X