На митниці ввели обов'язкове використання компаніями "єдиного вікна"

22 листопада 2017, 15:45
Кабінет міністрів вводить з 1 лютого 2018 року обов'язкове використання підприємствами і держорганами на митниці інформаційної системи "єдине вікно"

Про це повідомляє прес-служба Міністерства фінансів.

Документ передбачає поширення механізму "єдиного вікна" на переміщення товарів по періодичним митними деклараціями і попередніми деклараціями.

Відео дня


"Єдине вікно" - єдина електронна система обміну даними, яка дозволяє різним службам контролю і митницям в автоматичному режимі обмінюватися інформацією про вантаж, який проходить через кордон України і про результати його державного контролю.


Постанова також уточнює, що максимальний час проходження контролю за вказаним механізмом не повинен перевищувати чотирьох годин, орієнтує на якнайшвидше проходження контролю.

Також нововведення передбачає скорочення часу на огляд товарів контролюючими органами з 24 до 12 робочих годин.

Крім цього, зміни також дозволять скоротити кількість поданих документів, що сканують.

Нагадаємо, 25 травня 2016 року було ухвалено рішення про введення Єдиного вікна постановою Кабміну № 364 від 25.05.2016.

Цією ж постановою затверджено Порядок інформаційного обміну між органами доходів і зборів, іншими державними органами та підприємствами за принципом "єдиного вікна" з використанням електронних засобів передачі інформації.

25 липня 2016 року Мінфінан затвердив всі нормативні формальності для запуску "єдиного вікна" на митниці з 1 серпня.

Показати ще новини
Радіо NV
X