В Україні набули чинності п'ятирічні обмеження на російський шоколад

20 червня 2017, 13:27
Антидемпінгові мита на імпорт деяких видів шоколаду та інших готових харчових продуктів з вмістом какао походженням з Російської Федерації діють в Україні з 20 червня 2017 року і триватимуть 5 років

Відповідне рішення Міжвідомчої комісії з міжнародної торгівлі вступило в силу через 30 днів після опублікування в офіційному виданні - газеті Урядовий кур'єр.

Антидемпінгове мито терміном на 5 років в розмірі 31,33% буде застосовуватися до таких товарів: шоколад та інші готові харчові продукти з вмістом какао, в брикетах, пластинах чи плитках з начинкою, масою нетто до 2 кг; шоколад і шоколадні вироби з вмістом какао, шоколадні цукерки, з начинкою або без начинки, що містять алкоголь; шоколад і шоколадні вироби з вмістом какао, шоколадні цукерки, з начинкою або без начинки, що не містять алкоголь; кондитерські вироби з цукру та їх замінники, виготовлені з цукрозамінників, з вмістом какао, пише Укрінформ.

Відео дня

Нагадаємо, що 20 травня 2017 МКМТ опублікувала рішення про введення антидемпінгових мит для шоколадних виробів з Росії терміном на 5 років, яке вступило в силу через 30 днів після публікації.

Комісія встановила, що протягом 2013-2015 років демпінговий імпорт в Україну деяких видів шоколаду та інших готових харчових продуктів з вмістом какао походженням з Російської Федерації здійснювався за цінами, нижчими від цін національного товаровиробника.

Це сприяло скороченню обсягів виробництва даної продукції в Україні на 7,63% і зменшенню обсягів продажів на внутрішньому ринку на 20,85%.

У той же час впала рентабельність реалізації шоколадної продукції на внутрішньому українському ринку, скоротилися виробничі потужності, кількість працівників, задіяних у виробництві. Натомість зросли залишки на складах.

Показати ще новини
Радіо NV
X