В Україні визначилися з першим вокзалом, який віддадуть у приватні руки

15 листопада 2018, 17:12

Міністерство інфраструктури України за результатами переговорів з Укрзалізницею визначило залізничний вокзал Миколаєва можливим об'єктом концесії в форматі державно-приватного партнерства.

Про це заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян, передає прес-служба міністерства.

"Нам необхідно об’єднати свої зусилля і вирішити, яким саме чином буде ця концесія - чи з місцевими органами влади, чи ми шукаємо приватного партнера. Якщо ми шукаємо приватного партнера, то яким чином це буде і які строки, терміни і бачення цього комплексу", - зазначив він.

Відео дня

Міністр також зазначив, що після завершення електрифікації залізниці в Миколаїв подорожі в цьому напрямку стануть більш швидкими і дешевими.

У той же час він відзначив незадовільний стан вокзального комплексу.

"Це ганебно, коли перед приїздом міністра роблять якісь панічні ремонти, ламання туалетів, а директор вокзалу "звільняється", йде на лікарняний та інше, аби не бачити результати своєї "роботи" за рік часу", - підкреслив Омелян.

Нагадаємо, що ще навесні в.о голови правління Укрзалізниці Євген Кравцов заявляв, що Укрзалізниця планує передати залізничні вокзали в концесію. У 2019 стартують конкурси на передачу вокзалів в концесію, в тому числі із залученням зарубіжних компаній.


Укрзалізниця є монополістом в залізничній галузі. До складу Укрзалізниці входять Донецька, Львівська, Одеська, Південна, Південно-Західна і Придніпровська залізниці, а також інші підприємства і організації єдиного виробничо-технологічного комплексу, що забезпечують перевезення вантажів і пасажирів.

Компанія за підсумками 2017 року одержала 100 млн грн прибутку проти 7,3 млрд грн збитку в 2016 році.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X