В Україні вирішили об'єднатися дві великі мережі супермаркетів

25 квітня 2018, 11:29
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Антимонопольний комітет України (АМКУ) почав розгляд справи про придбання компанією Bronberry Development Inc. і Cremnos Investments Corp. контролю над компанією Холдинг Рітейл Лтд. (всі - Род-Таун, Британські Віргінські о-ви).

Про це повідомила прес-служба відомства.

Концентрація здійснюється на ринках роздрібної торгівлі переважно продовольчими товарами в Івано-Франківській і Рівненській областях.

Відео дня

Згідно з даними Єдиного держреєстру, кінцевим бенефіціаром компаній-покупців - Bronberry Development Inc. і Cremnos Investments Corp. - є Джеймс Джиліан Терезія. Він також є бенефіціаром компанії Арго-Р, яка розвиває мережу супермаркетів Наш край і Спар Україна Корп., що оперує мережею супермаркетів Spar, зазначає агентство Інтерфакс-Україна.

Згідно з даними луцької інвесткомпанії VolWest Group, вона здійснює стратегічне управління обома продовольчими мережами.

За даними Єдиного держреєстру, Холдинг Рітейл Лтд. спільно з львівською компанією з управління активами Карпати-Інвест володіє Торговим домом Аванта, що виступає оператором торгових мереж під брендами Колібріс, 555 та АВС Маркет. Група компаній Аванта, крім торгівлі, розвиває напрям управління нерухомістю.

Інформацію про злиття бізнесів двох операторів, що працюють на роздрібному продовольчому ринку за схемою франчазінга, Інтерфаксу-Україна підтвердили два джерела, знайомі з ситуацією в компаніях. За їхніми даними, наразі угода "очікує остаточного рішення АМКУ".

Водночас в прес-службі VolWest Group не підтвердили і не спростували інформацію про плани об'єднати роздрібні бізнеси торгових мереж Колібріс, 555, Наш Край і Spar.

"У своїй господарській діяльності наша компанія дотримується всіх норм законодавства України. На сьогодні жодних дій з об'єднання чи злиття не відбувається, оскільки такі дії чітко регламентовані чинним законодавством", - сказали в прес-службі.


Торговий дім Аванта станом на вересень 2017 року мала 43 супермаркети Колібріс у Волинській, Львівській, Рівненській, Житомирській, Тернопільській, Івано-Франківській, Хмельницькій, Вінницькій областях, а також три магазини 555 і 18 - АВС Маркет.

Крім цього, згідно з даними веб-сайту, торговий дім розвиває два проекти будівництва торгової нерухомості в Західній Україні - ТРЦ Оранж Плаза у Вараші Рівненської області площею 24 тис. м кв. і житомирський ТЦ Глобус площею 2,2 тис. кв. м.

Мережа супермаркетів Наш Край розвивається з 2001 року в трьох форматах: супермаркет, "магазин біля будинку" і "експрес" торговою площею від 200 кв. м до 1,6 тис. кв. м і асортиментом до 12 тис. найменувань.

За даними веб-сайту VolWest Group, на березень-2018 в цілому мережа Наш Край нараховує понад 230 магазинів в 19 областях України.

VolWest Group працює на ринку приватного капіталу України з 1992 року. Серед бізнес-проектів групи на кінець 2015 року, крім мережі супермаркетів Наш Край, - мережа піцерій Тарантела (на кінець 2015 року нараховувала вісім франчайзингових піцерій: сім в Луцьку, одна - в Камені-Каширському Волинської області).

Крім того, VolWest Group об'єднує девелоперську компанію West Development Group, дистрибуційну компанію Smart Logistics, компанію Кава Груп (офіційний і ексклюзивний представник Нестле Україна у Волинській області), компанію з продажу побутових обігрівачів і охолоджувальних пристроїв Техномодуль Ультра (раніше - Ультра Дім), медіакомпанію СіД Медіа холдинг (тижневик і інформаційно-розважальний портал Сім'я і дім, радіостанція СіД FM), луцький спортивно-розважальний комплекс Adrenalin City (загальна площа близько 100 тис. кв. м), бізнес-академію практичного менеджменту і комп'ютерну академію Крок.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X