В Україні відкрився новий асфальтобетонний завод

26 вересня 2017, 15:30
Українсько-польське підприємство з іноземними інвестиціями УПС запустило мобільний завод з виготовлення асфальтобетону потужністю 160 тонн/год в Святовасилівці Солонянського району Дніпропетровської області

Про це повідомила прес-служба Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

"Підприємство буде забезпечувати асфальтобетоном в першу чергу ремонтників, які вже працюють на запорізькій і криворізькій трасах. У разі необхідності за кілька тижнів завод можна розібрати і змонтувати на іншому майданчику - ближче до доріг, які підприємство буде забезпечувати матеріалами для ремонту", - сказав заступник директора заводу Сергій Нестеренко.

Відео дня

Крім того, повідомляється, що конструкція заводу дозволяє рівномірно розподіляти асфальтобетон між машинами, які його транспортують, і уникати простою.

В підприємство інвестували кошти компанії з Чехії та Словаччини.

Нагадаємо, в квітні компанія Слав АБЗ завершила будівництво асфальтобетонного заводу в Краматорську Донецької області.

А 17 травня, в Миколаєві (Львівська область) відкрили новий асфальтовий завод, інвестором якого став бізнесмен з Азербайджану Алієв Зіяддін Ісмаїл Огли.


Українсько-польське підприємство з іноземними інвестиціями УПС займається ремонтом і будівництвом автомобільних доріг, благоустроєм територій, повним комплексом земляних робіт, промисловим демонтажем, загальнобудівельними роботами, виробництвом асфальту, послугами дорожньо-будівельної техніки. В активі компанії є власні виробничі потужності - асфальтобетонні заводи, склади готової продукції.

Показати ще новини
Радіо NV
X