В Україні відкрили новий завод із виробництва сонячних панелей

18 травня 2018, 12:44

Компанія Енхол в березні 2018 року відкрила завод із виробництва фотоелектричних модулів для сонячних електростанцій в місті Енергодар Запорізької області.

Про це повідомила прес-служба Держенергоефективності.

Зараз загальна потужність технологічної лінії становить 15 МВт на рік.


Власником приватного підприємства Енхол є Валерій Євсеєнко. Підприємство займається технічним обслуговуванням холодильного обладнання та систем кондиціонування повітря, зокрема в інтересах АЕС.

Відео дня


У Держенергоефективності також зазначають, що розвиток сонячної енергетики в Україні набирає обертів. Тільки за 3 місяці 2018 го встановлено 100 МВт, що становить майже половину потужностей сонячних електростанцій, введених за весь 2017 рік.

Стрімко зростає і попит на сонячні панелі і серед приватних домогосподарств. Якщо на початку 2015 тільки 40 сімей встановили приватні сонячні станції, то станом на кінець першого кварталу 2018 року - вже 3553 родини перейшли на сонячну електроенергію.

Нагадаємо, що в 2018/19 роках у Вінниці збудують завод із виробництва сонячних панелей потужності виробництва 400 МВт на рік. Будівництвом займатиметься компанія Несс Естейт.

Показати ще новини
Радіо НВ
X