В Україні відкрили новий завод з виробництва пластівців

16 травня 2018, 15:32
1202
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Фото: Pixabay

Agricom Group запустила завод з виробництва пластівців вартістю $10,5 млн

Агропромислова компанія Agricom Group запустила завод з виготовлення пластівців із зернових культур під торговою маркою Добродія в смт. Михайло-Коцюбинське Чернігівської області.

Про це повідомили в компанії, передає агентство Інтерфакс-Україна.

За її даними, вартість проекту склала $10,5 млн, з яких 40% власних кошів, 60% - кредитні. Будівництво тривало понад трьох років.

Виробнича потужність заводу становить 1 млн кг на місяць. Підприємство спеціалізується на повному циклі виробництва: очищення, лущення, шліфування, гідротермічна обробка, нарізка, прокатка і фасування в різні види упаковки.

"Ще в 2014 році було прийнято рішення розпочати виробництво продукції з високою доданою вартістю. Від ідеї до реалізації проекту минуло майже чотири роки і зараз ми знову замислюємося над новими цілями", - сказав виконавчий директор AgricomGroup Петро Мельник.


Agricom Group спеціалізується на виробництві і дистрибуції продуктів харчування із зернових культур, об'єднує сільськогосподарські, переробні та торговельні підприємства.

Група обробляє 40 тис. га в Рівненській, Чернігівській та Луганській областях. Потужності зі зберігання на 63 тис. тонн представлені двома елеваторними комплексами на території Білокуракинського та Чернігівського кластерів. Дистрибуційний напрямок представлено Торговим домом Добродія Фудз, який займається продажами бакалійної групи товарів під власними торговими марками Добродія, San Grano, SuperHercules і Той самий Геркулес - пластівці з зернових, суміші злакових, борошно і лінія продуктів для здорового харчування.

Вибір редакції

Країни

Вчора, 19:15

article_img
Новий ЮКОС? У Росії заарештували великого американського інвестора
Гаджети

Вчора, 15:00

article_img
Великий і гнучкий. Все, що відомо про майбутні смартфони Samsung
Події

Вчора, 21:29

article_img
Свої чужаки. Як СРСР знищував багатотисячну шведську громаду в Україні

Головне

Політика

Сьогодні, 09:34

article_img
"Ця опція на столі": Вакарчук не виключив своєї участі у парламентських виборах
Події

Вчора, 14:18

article_img
Зима у Києві побила 139-річний температурний рекорд
Геополітика

Сьогодні, 11:16

article_img
Україна увійшла до трійки лідерів за розміром завданих Росії збитків