В Україні відкрили новий завод з виробництва мінеральних добрив

19 червня 2018, 13:59

Агрохімічна компанія Grossdorf відкрила в Черкаській області виробництво мінеральних добрив загальною потужністю 35-50 тис. Тонн на рік. В майбутньому планується наростити в три рази потужність - до 100-150 тис. Тонн.

Про це повідомив комерційний директор компанії Сергій Рубан, передає Інтерфакс Україна.

Компанія має намір виробляти адаптивні добрива, і через два-три роки розраховує мати повний цикл виробництва.

Відео дня

Grossdorf виробляє багатокомпонентні тверді гранульовані мінеральні добрива. В основі нового виробництва лежить метод компактірованія: певні компоненти під високим тиском стискаються до утворення єдиної гранули. Метод компактор дозволяє змінювати компонентний склад і випускати продукти з будь-якою кількістю компонентів.

Grossdorf оцінює свої інвестиції в R&D в цілому в 150 млн грн.

За даними компанії, її частка на ринку КАС в Україні в 2017 році склала 15%. Після відкриття нового виробництва планується зайняти таку ж частку і в сегменті гранульованих продуктів. Більшу частину вироблених компанією добрив аграрії замовляють під свої потреби відповідно до власних формулами.


Агрохімічна компанія Grossdorf (Черкаси) створена в 2016 році. Займається виробництвом, імпортом, транспортуванням добрив, а також наданням послуг щодо внесення безводного аміаку. Основна спеціалізація компанії - поставка основних добрив для точного землеробства. Потужність виробництва рідких добрив КАС становить 350 тис. тонн в рік.

Показати ще новини
Радіо NV
X