В Україні відкрили нове родовище газу

20 серпня 2018, 09:22

Burisma Group, підконтрольна колишньому міністру екології, бізнесменові Миколі Злочевському, відкрила нове родовище газу на Веселковій структурі Пегедівської площі в Харківській області.

Про це повідомила прес-служба компанії.

В результаті проведення попереднього підрахунку на етапі геологічного вивчення запаси і ресурси газу в межах Пегедівської площі можуть становити понад 7 млрд куб. м.

Відео дня

"Під час пошукового буріння в складних геологічних умовах на Веселковій структурі глибиною понад 5 000 метрів свердловиною були розкриті газонасичені пласти. Під час випробування свердловини було отримано промислові добові дебіти – понад 200 тис. кубометрів газу", - зазначив CEO Burisma Group Тарас Бурдейний.

В процесі буріння розкрито 7 газоносних і газонасичених інтервалів у візейських і серпухівських відкладеннях нижнього карбону із загальною потужністю продуктивних пластів близько 60 м.

Пегедівка стала другим родовищем газу, відкритим в Україні в 2018 році. У травні державна компанія Укргазвидобування оголосила про відкриття родовища в Харківській області.


Burisma Holdings підконтрольні компанії Еско-Північ, Куб-Газ, Парі, Перша українська нафтогазова компанія, Сістемойлінжінірінг, Надрагаз, Алдеа-Україна, Бурісма Сервіс, Технокомсервіс, Надрагазвидобування, Газойлінвест і Нафтогазопромислова геологія.

Бенефіціаром Burisma Group є Микола Злочевський.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X