В Україні відкриють новий завод із виробництва холодильників

16 травня 2018, 09:59

Група компаній KTD Group, що випускає в Україні побутову техніку під торговими марками Saturn, ST і Laretti, в липні 2018 роки планує запустити в Черкасах завод з виробництва побутових холодильників.

Про це повідомив глава групи Олександр Громико, передає УНІАН.

"Раніше в Черкасах ми вже запустили завод з виробництва печей, духовок, конвекторів. У липні ми запускаємо завод холодильників... Ми будемо робити холодильники з високим класом енергозбереження А2, А3", - сказав він.

Відео дня

Інвестиції в будівництво і запуск заводу становили більш ніж $30 млн.

Новий завод зможе виробляти близько 300 тис. од. холодильників на рік, на цьому підприємстві будуть використані технології китайських виробників.


KTD Group працює на ринку побутової техніки 20 років. Є великим постачальником побутової техніки різних торгових марок на європейському ринку, частина продукції виготовляє на фабриках Китаю, Туреччини та Тайваню. За даними на її сайті, за цей період відкриті офіси в 15 країнах світу, в тому числі в Дубаї, ОАЕ і Тунісі. Інвесткомпанія Драгон Капітал оцінює частку групи на українському ринку побутової техніки в 14%.

KTD Group в 2009 році відкрила в Каневі завод напівавтоматичних пральних машин Kupava, потім асортимент заводу було розширено за рахунок випуску різної техніки під торговою маркою Saturn.

KTD Group також включає роздрібні магазини побутової техніки франчайзингової мережі E-electric.ua, яка об'єднує понад 540 торгових точок, а також інтернет-магазини.


Нагадаємо, що раніше KTD Group планувала відкрити завод з виробництва холодильників у Черкаській області в першій половині 2017 року.

Пізніше терміни змістилися на січень-лютий 2018 року. Після чого директор Української асоціації виробників електротехніки Олег Іваненко заявляв, що відкриття нового виробництва знову перенесли - на квітень-травень цього року.

Показати ще новини
Радіо НВ
X