В Україні відкриють новий завод з виробництва автокомплектуючих для Volkswagen

23 липня 2018, 16:01

Німецько-японська машинобудівна компанія Sumitomo Electric Bordnetze (SEBN) планує відкрити першу чергу заводу з виробництва автомобільної електропроводки в Україні.

Про це пише AUTO-Consulting

Завод розташується у приміщеннях Хмельницького механічного заводу. Відкриття першого цеху виробництва планується через два місяці. До кінця цього року SEBN планує створити 500 нових робочих місць, а в подальшому кількість співробітників збільшиться до двох тисяч.

Відео дня

Нагадаємо, що Sumitomo Electric Bordnetze - виробник кабельних мереж для концерну Volkswagen - відкрила перший завод Сумітомо Електрик Борднетце-Україна у 2006 році в Тернопільській обл.

Завод виробляє суцільні кабельні мережі для автомобілів Volkswagen Golf А5, А6, А7, Hybrid, а з 2015 року було розпочато серійне виробництво в'язок для Audi А4 B9.

Потім були відкриті дві філії СЕ Борднетце-Україна - в Чернівцях в 2013 році і в Чорткові Тернопільської обл. у 2013 році.

У 2017 році виручка СЕ Борднетце-Україна перевищила 921 млн грн (у 2016 році - 627,6 млн грн).


Материнська компанія Sumitomo Electric Bordnetze AG заснована у 1986 році як спільне підприємство Volkswagen AG і Siemens AG, отримавши назву Volkswagen Bordnetze GmbH. У 2006 році увійшла до складу концерну Sumitomo Electric Industries, який входить до групи Sumitomo - однієї з найбільших японських корпорацій.

Показати ще новини
Радіо NV
X