В Україні у цьому році з'явиться завод з виробництва штучних футбольних полів

13 липня 2016, 18:21
В Україні у Бориспільському районі Київської області у цьому році буде збудовано завод по виробництву штучних футбольних полів, який вже на початку 2017 року почне випускати першу продукцію

Як повідомляє прес-служба Федерації футболу України (ФФУ), 13 липня у Будинку футболу відбулося підписання меморандуму про співпрацю ФФУ з виробником №1 штучних футбольних полів у світі - німецькою компанією Політан.

Відео дня

Уточнюється, що ФФУ стане першою у світі футбольною асоціацією, яка буде мати власний завод з виробництва штучних полів.

У повідомленні зазначається, що це є реалізацією ідеї президента федерації Андрія Павелка організувати виробництво полів у рамках "Стратегії розвитку ФФУ-2020", яка передбачає будівництво в Україні 50 стадіонів і 2500 футбольних майданчиків.

"Виробнича лінія буде оснащена найсучаснішим обладнанням та працюватиме за передовими технологіями компанії «Політан». Наші поля ні в чому не поступатимуться іноземним аналогам, однак коштуватимуть значно дешевше, оскільки вироблятимуться заводом ФФУ для потреб українського футболу", - зазначив після підписання меморандуму Павелко.

У свою чергу заслужений тренер України Мирон Маркевич вважає, що реалізація цього проекту сприятиме появі талановитих гравців юнацьких збірних України.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X