В Україні тільки чверть автомобілів на єврономерах мають страховий поліс

8 вересня 2017, 17:21
В Україні 155 тисяч автомобілів з іноземною реєстрацією мають страховий поліс обов'язкового страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів (ОСАГО)

Про це повідомили в прес-службі Моторного (транспортного) страхового бюро України, передає FinClub.

Відзначається, це менше 5% від загальної кількості укладених договорів.

Відео дня

Крім того, в МТСБУ додали, що в січні-серпні 2017 року 1089 водіїв автомобілів з іноземними номерами звернулися до страхових компаній за отриманням відшкодування.

При цьому, за перше півріччя 2017 року Україні відбулося 4,5 тис. ДТП за участю водіїв транспортних засобів з іноземною реєстрацією.

"Тобто застрахованими виявилися приблизно чверть автомобілів", - відзначили в МТСБУ.

Раніше повідомлялося, що в серпні на первинному ринку було зареєстровано 11,8 тис. легкових автомобілів, з яких 5,2 тис. - імпортовані авто, що були в експлуатації.


Обов'язкове страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів (ОСАЦВ) - поширений в Україні вид обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів.

Придбавши поліс Автоцивілки, водії транспортного засобу, в межах страхової суми, знімають з себе відповідальність за матеріальний збиток, який можуть нанести життю і здоров'ю, а також майну потерпілих.

Показати ще новини
Радіо NV
X