Кабмін створив регулятора на ринку азартних ігор і лотерей

23 вересня 2020, 18:27

Комісія з регулювання азартних ігор і лотерей почне роботу в листопаді цього року.

Кабінет міністрів України прийняв рішення про створення Комісії з регулювання азартних ігор і лотерей і Положень новоствореного органу.

Відповідну постанову уряд прийняв на позачерговому засіданні 23 вересня, повідомляє прес-служба Міністерства цифровий трансформації.

Відео дня

Для розробки підзаконних нормативно-правових актів, необхідних для запуску Комісії, було створено робочу групу, яку очолив Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Створення регулятора є однією з вимог закону Про державне регулювання діяльності з організації та проведення азартних ігор, який набув чинності 13 серпня 2020 року. Комісія здійснюватиме ліцензування, моніторинг і контроль діяльності учасників ринку.

Відзначається, що діяльність комісії дозволить:

  • легалізувати ринок азартних ігор і створити прозорі зрозумілі умови для ведення бізнесу в цій сфері;
  • обмежити відвідини гральних закладів лудоманами та заборонити їм участь в азартних іграх;
  • отримувати додаткові суттєві надходження коштів до державного бюджету від продажу ліцензій та здійснення діяльності у сфері азартних ігор і лотерей.

Запустити роботу Комісії уряд планує в листопаді цього року.

Нагадаємо, що 11 серпня президент Володимир Зеленський підписав закон про легалізацію азартних ігор. Раніше деякі депутати висловлювали припущення, що в чинному вигляді закон буде ветований президентом і відправлений на додатковий розгляд.

У НАПКА закликали Зеленського ініціювати зміни в закон про гральний бізнес, оскільки на думку агентства в даному виді він не може бути реалізований.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X