В Україні створять реєстр органічних виробників

16 серпня 2018, 19:02

В Україні створять Державний реєстр усіх виробників органічної продукції, які уклали договір з органом сертифікації і здійснюють виробництво продукції відповідно до вимог законодавства.

Такий Реєстр буде створено після введення в дію закону про органічне виробництво, повідомили у прес-службі Міністерства аграрної політики та продовольства.

Виробник органічної продукції має право укладати договір на проведення сертифікації лише з одним органом сертифікації, який внесено до Державного реєстру.

Відео дня

Також виробник може додатково укласти договір з органом іноземної сертифікації, який внесено до Переліку органів іноземної сертифікації.

Після укладення договору на проведення сертифікації з відповідним органом, Мінагрополітики вносить виробника до Реєстру протягом 10 днів з дня отримання ним відповідної інформації від такого органу.

Нагадаємо, що президент Петро Порошенко підписав закон України Про основні принципи та вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції, ухвалений Верховною Радою 10 липня. Він набуде чинності 2 серпня 2019 року.

Показати ще новини
Радіо NV
X