В Україні стартував інфраструктурний проект ЄС Twinning

4 листопада 2016, 09:49
363
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
В Україні стартував інфраструктурний проект ЄС Twinning - фото

Бюджет проекту складає EUR1,6 млн

Проект Європейського Союзу Twinning, передбачає підтримку Міністерству інфраструктури України з питань реформування залізничної галузі, стартував 3 листопада 2016 року, передає Інтерфакс-Україна

Згідно з даними Twinning, проект ЄС Підтримка Міністерства інфраструктури у створенні умов для застосування європейської моделі ринку послуг залізничного транспорту в Україні буде розробляти питання відкриття ринку залізничних послуг для конкуренції за напрямами: створення законодавчої бази, нових органів, системи доступу до залізничної інфраструктури, системи фінансування соціальних пасажирських перевезень, зміни в організації та місії Укрзалізниці.

Також проект допоможе впровадити європейський підхід до безпеки і повідомлення, спільну систему акредитації машиністів поїздів і розробити стратегію досягнення відкритого ринку залізничних перевезень.

Проекти Twinning об'єднують державні органи України і країн-членів ЄС для обміну досвідом та кращими практиками в роботі по здійсненню узгоджених реформ.

Країни-члени, які реалізують цей проект, – Іспанія (старший партнер) і Литва (молодший партнер). Його учасники - Міністерство транспорту та зв'язку Литви, Державне агентство з питань безпеки на залізничному транспорті, Залізнична інспекція Литви, ADIF - державна компанія, яка управляє інфраструктурою, CNMC - іспанська регуляторний орган, RENFE - державна залізнична компанія, АТ Литовські залізниці, SEITT, Фонд іспанських залізниць (FFE), Міжнародний і Ібероамериканський фонд адміністрування та державної політики (FIIAPP).

Проект фінансується ЄС. Він реалізується консорціумом іспанських і литовських інститутів під керівництвом Міністерства транспорту Іспанії.

Бюджет проекту складає EUR1,6 млн.

Журнал НВ (№9)

Справа, котра топить президента

Напередодні президентських виборів Петро Порошенко опинився в епіцентрі потужного скандалу в оборонному секторі, який може коштувати йому другого терміну

Читати журнал українською

ТОП 3

Компанії/Ринки

Вчора, 15:08

thumb img
Компанія Boeing все ж таки представила нову найбільшу у світі модель літака - 777X
3537
Компанії/Ринки

Сьогодні, 11:05

thumb img
У Борисполі побудують сонячну електростанцію
2375
Компанії/Ринки

Сьогодні, 15:00

thumb img
В Україні змінилися правила перевезення пасажирів і багажу в літаках
1999

Головне

Футбол

Вчора, 22:14

thumb img
Прем'єр-ліга: Динамо наблизилося до Шахтаря, Львів вийшов у чемпіонську групу - відео
Футбол

Сьогодні, 20:15

thumb img
Ворскла драматично віддала Маріуполю місце в чемпіонській групі - відео
Події

Вчора, 21:23

thumb img
Жителів Маріуполя налякала заграва над Азовсталлю. ДСНС заперечує пожежу