В Україні стартував інфраструктурний проект ЄС Twinning

0 коментувати
Бюджет проекту складає EUR1,6 млн

Бюджет проекту складає EUR1,6 млн

Проект Європейського Союзу Twinning, передбачає підтримку Міністерству інфраструктури України з питань реформування залізничної галузі, стартував 3 листопада 2016 року, передає Інтерфакс-Україна

Згідно з даними Twinning, проект ЄС Підтримка Міністерства інфраструктури у створенні умов для застосування європейської моделі ринку послуг залізничного транспорту в Україні буде розробляти питання відкриття ринку залізничних послуг для конкуренції за напрямами: створення законодавчої бази, нових органів, системи доступу до залізничної інфраструктури, системи фінансування соціальних пасажирських перевезень, зміни в організації та місії Укрзалізниці.

Також проект допоможе впровадити європейський підхід до безпеки і повідомлення, спільну систему акредитації машиністів поїздів і розробити стратегію досягнення відкритого ринку залізничних перевезень.

Проекти Twinning об'єднують державні органи України і країн-членів ЄС для обміну досвідом та кращими практиками в роботі по здійсненню узгоджених реформ.

Країни-члени, які реалізують цей проект, – Іспанія (старший партнер) і Литва (молодший партнер). Його учасники - Міністерство транспорту та зв'язку Литви, Державне агентство з питань безпеки на залізничному транспорті, Залізнична інспекція Литви, ADIF - державна компанія, яка управляє інфраструктурою, CNMC - іспанська регуляторний орган, RENFE - державна залізнична компанія, АТ Литовські залізниці, SEITT, Фонд іспанських залізниць (FFE), Міжнародний і Ібероамериканський фонд адміністрування та державної політики (FIIAPP).

Проект фінансується ЄС. Він реалізується консорціумом іспанських і литовських інститутів під керівництвом Міністерства транспорту Іспанії.

Бюджет проекту складає EUR1,6 млн.


Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Компанії/Ринки ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: