Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

В Україні попит на електромобілі виріс більш ніж у півтора рази

7 березня, 16:35
361
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Найпопулярнішою маркою залишається Nissan Leaf

За два місяці (січень-лютий) 2018 року в Україні було зареєстровано 482 електромобіля, що на 60% більше в порівнянні з аналогічним періодом 2017 року.

Про це свідчать дані асоціації Укравтопром.

Таке зростання відбулося за рахунок імпорту машин, що були в експлуатації, первинні реєстрації яких в Україні збільшилися на 82%.

При цьому, попит на нові електромобілі знизився на 19%.

Лідером ринку електромобілів стала модель Nissan Leaf. Так, за 2 місяці в Україні зареєстрували 346 автомобілів цієї моделі, що на 32% більше, ніж роком раніше. При цьому, 96% від цієї кількості склали машини, що були в експлуатації.

Друге місце зайняв BMW i3 - 30 автомобілів, що в 6 разів більше в порівнянні з аналогічним періодом попереднього року. Частка нових автомобілів склала 40%.

На третьому місці серед найпопулярніших електрокарів на українському ринку - Tesla Model S. Українці купили 20 автомобілів, 14 з яких - нові.

Відзначимо, що за підсумками січня 2018 року, в Україні зареєстрували 188 електромобілів, що на 19% більше в порівнянні з аналогічним періодом 2017 року.

Нагадаємо, що з 1 січня при ввезенні нових і старих електромобілів в Україні скасовується сплата акцизу та податку на додану вартість (ПДВ). Експерти прогнозують, що з урахуванням всіх факторів купити електромобіль в Україні можна буде на 17-20% дешевше.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися