Тепер тільки за бажанням. В Україні скасували обов’язкову книгу скарг

7 жовтня 2020, 11:37

Обов’язкове ведення Книги скарг обходилося українському бізнесу більш ніж в 44 млн гривень на рік.

В Україні офіційно набув чинності наказ Мінекономіки, який остаточно скасовує обов’язкове ведення Книги відгуків і пропозицій для бізнесу. Про це повідомляє пресслужба міністерства.

Відео дня

«Підприємці були змушені витрачати час і значні кошти на адміністрування Книги відгуків і пропозицій, яка перебувала в кожному торговому відділі і в кожному залі закладу громадського харчування», — відзначили в Мінекономіки.

У міністерстві відзначили, що щорічно витрати на ведення книги скарг могли перевищувати 44 млн гривень. У цю суму входили організаційні витрати, призначення відповідального за книгу, а також розгляд скарг. У Мінекономіки додали, що наявність книги не гарантувала вирішення проблемних питань, які виникали у покупців.

Також у відомстві додали, що скарги можна залишати через «Гарячу лінію», електронне та класичне листування або соціальні мережі.

«Крім того, сьогодні споживачі можуть звернутися до Держпродспоживслужби і її територіальних органів за захистом порушених прав як в паперовому, так і електронному вигляді», — додали в міністерстві.

Відзначається, що в територіальних органах Держпродспоживслужби і в багатьох місцевих держадміністраціях працюють консультаційно-інформаційні служби, де споживачі можуть отримати допомогу щодо захисту своїх прав.

«Така практика повністю відповідає європейським і світовим стандартам, сприятиме налагодженню ефективної комунікації між бізнесом і споживачем і дозволить зменшити кількість формальних „перевірок бізнесу“», — йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, що Кабінет міністрів скасував обов’язкове ведення книги скарг для бізнесу ще 6 березня 2019 року і тепер рішення уряду набуло чинності.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X