В Україні розробили портативний касовий апарат для боротьби з контрабандою

23 листопада 2017, 13:11
Фахівці Державної фіскальної служби (ДФС) розробили модель портативного касового апарату

Про це повідомляє прес-служба ДФС.

У ДФС відзначають, що пристрій можна використовувати у якості реєстратора розрахункових операцій (РРО). Для цього достатньо лише встановити програми і підключення до інтернету. Пристрій буде коштувати близько 700 грн і не потребуватиме додаткового обслуговування.

Відео дня

Крім того, в.о. голови ДФС Мирослав Продан зазначив, що урядом розглядається ідея придбання касових апаратів за рахунок сплачених податків, що автоматично знімає питання фінансового навантаження.

"Без касових апаратів ми ніколи не переможемо контрабанду... Поки в Україні можна продати цей товар за готівку без контролю, до тих пір і буде стояти питання контрабанди. Якщо ніхто не буде купувати цей товар без супутніх документів, не буде і попиту", - сказав Продан.

Нагадаємо, у липні 2015 року президент Петро Порошенко підписав закон, який скасовує обов'язкове використання касових апаратів для підприємців з річним доходом нижче 1 млн грн.

8 травня 2017 року Кабмін прийняв постанову, яка зобов'язує підприємців продавати побутову техніку тільки через касовий апарат.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X