В Україні різко зросли продажі уживаних авто

9 червня 2017, 15:51
За підсумками перших п'яти місяців частка уживаних легкових автомобілів на первинному ринку України досягла 38 відсотків. За цей період їх було зареєстровано 18,2 тис. шт., що в 5,6 рази більше ніж у минулому році

Про це повідомила асоціація Укравтопром.

При цьому, за останній весняний місяць в Україні було поставлено на облік 4 522 тис. легкових автомобіля з пробігом. Порівняно з результатом травня минулого року спостерігається більш ніж 20-кратний ріст.

Відео дня

П'ятірка марок-лідерів в первинних реєстраціях легкового секонд-хенду в травні повністю збігається з підсумковими даними за п'ять місяців цього року.

На першій позиції четвертий місяць поспіль перебуває Renault. У травні було зареєстровано 886 б/в авто цієї марки, що становить 56% від загального обсягу реєстрацій легкових Renault.

Другий рядок рейтингу також четвертий місяць поспіль займає Volkswagen з результатом 782 шт., а це дві третини від загальної кількості реєстрацій авто цієї марки.

З початку року незмінно на третьому місці Skoda – 573 шт. Процентне співвідношення б/в та нові Skoda в травні склало 51/49.

Зберігає четверте місце в цьому році марка Opel, б/в автомобілі якій реєструються значно частіше нових, а саме 392 шт., або 94% травневих продажів цього бренду.

Замикає п'ятірку найбільш популярних в Україні іномарок з пробігом – Nissan, в активі якого 247 первинних реєстрацій. В результаті частка колишніх в експлуатації машин під внутрибрендовых продажі Nissan склала 42 відсотки.

Раніше повідомлялося, що Верховна Рада України відклала на два роки, до 1 січня 2020 року, введення екологічних стандартів Євро-6 при ввезенні в Україну та проведення першої державної реєстрації ввезених або виготовлених в Україні нових і старих автотранспортних засобів.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X