Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

В Україні різко збільшилися продажі вживаних автомобілів

7 травня, 19:41
901
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Лідером з продажів стали автомобілі марки Volkswagen, яких купили більше тисячі українців

У квітні 2018 року в Україні було зареєстровано 6,5 тис. вживаних автомобілів, що на 44% більше ніж у квітні минулого року.

Про це повідомили в асоціації Укравтопром.

Відзначається, що такому росту цього показника сприяла дія знижених акцизів на імпорт легкових автомобілів, що були в експлуатації, під які в цьому році підпадають машини віком до 8 років.

Найбільша кількість імпортного секонд-хенду припадає на автомобілі Volkswagen - у квітні було зареєстровано 1004 машини цієї марки. У результаті, частка машин з пробігом у загальному обсязі квітневих первинних реєстрацій автомобілів Volkswagen становить 62%.

Renault займає друге місце - було зареєстровано 888 автомобілів, що на 31% більше ніж роком раніше.

Автомобілі Skoda придбали 592 українців, що на 54% більше ніж нові автомобілі цієї марки.

Четверте місце в рейтингу займає Ford - було зареєстровано 485 вживаних автомобілів. Це складає дві третини від загальної кількості квітневих продажів марки в Україні.

Замикає п’ятірку лідерів Opel, автомобілі цієї марки обрали 349 українців. При цьому, у квітні в Україні продали лише 16 нових автомобілів Opel.

У цілому, за чотири місяці цього року (січень-квітень) український парк поповнився на 25,2 тис. вживаних легкових автомобілів, що на 85% більше ніж за аналогічний період минулого року.

Відзначимо, що в березні продажі імпортних автомобілів з пробігом збільшилися на 87% - до 7,4 тис. автомобілів у порівнянні з аналогічним періодом 2017 року.

Головне

Україна/Події

1 грудня, 14:45

article_img
В Укрзалізниці відреагували на поломку експреса до Борисполя