В Україні продадуть права на видобуток 1 трильйона кубометрів газу

20 червня 2018, 08:56

Державна служба геології та надр (Держгеонадра) планує найближчим часом виставити на аукціони спецдозволи на розробку газу на 44 ділянках з ресурсом в 1 трлн кубометрів.

Про це повідомила прес-служба відомства.

Зокрема, йдеться про 11 ділянок в Полтавській області, по одній - в Харківській, Сумській, Івано-Франківській та Дніпропетровській областях, і по одній - в Чернігівській, Одеській та Закарпатській областях, а також про 14 ділянок надр на шельфі Чорного моря.

Відео дня

Раніше Держгеонадра оголосила про проведення 25 жовтня аукціону, на якому будуть виставлені 4 спеціальні дозволи на газоконденсатні площі (дві - у Львівській області та одна - в Сумській).

Нагадаємо, що раніше головний комерційний директор Групи Нафтогаз України Юрій Вітренко в інтерв'ю НВ заявив, що проблеми газо- і нафтовидобувних компаній з отриманням ліцензій від Міністерства екології та природних ресурсів, а також Держгеонадр віддаляють Україну від енергонезалежності.

Раніше учасники ринку заявляли про проблеми з продовженням спецдозволів на користування надрами та неможливістю буріння нових свердловин. Через це на початок червня Укргазвидобування зупинила роботу на одному з родовищ. Ще за 39 родовищам не були продовжені спецдозволи і вони можуть бути закриті. Раніше інший великий видобувач - Укрнафта - зупиняла видобуток за кількома ліцензіями. Тоді у компанії видобуток просів одразу на 10%.

Показати ще новини
Радіо NV
X