В Україні посилять перевірку якості продуктів

27 березня 2018, 13:49

В Україні з 4 квітня запрацює нова система контролю якості та безпечності харчових продуктів.

Про це повідомила віце-прем`єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе, передає прес-служба уряду.

Ідеться про набуття чинності закону Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин.

Відео дня

За словами Климпуш-Цинцадзе, закон створить умови щодо забезпечення кращої якості та безпечності харчової продукції для споживачів і запровадить чіткі та прозорі процедури перевірок.

Так, підприємства перевірятимуть залежно від ступеню ризику для життя і здоров`я людей. Інспектори Держпродспоживслужби здійснюватимуть перевірки, згідно із новим актом перевірки.

За порушення нового закону передбачені жорсткі санкції. Так, сума штрафу для юридичних осіб може досягати 70 тис. грн – залежно від скоєного правопорушення.

У разі виявлення на виробництві факторів, що становлять небезпеку життю і здоров’ю людей, інспектор може ухвалити рішення про тимчасове припинення виробництва та/або обігу харчових продуктів та/або кормів.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X