В Україні посилили покарання за неправильну парковку

22 грудня 2017, 09:08
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Верховна рада підтримала законопроект, який дозволяє штрафувати за неправильне паркування, зафіксоване камерою спостереження

Про це йдеться у законопроекті № 5364.

Документом передбачається адміністративна відповідальність власника автомобіля за порушення, зафіксовані в автоматичному режимі.

Відео дня

Зокрема, передбачені штрафи за несплату вартості послуг з користування послугами платного паркування в двадцатикратном розмірі від вартості однієї години послуги.

Штрафувати за зафіксовані в автоматичному режимі порушення на такому автомобілі будуть осіб, які ввезли транспортні засіб на територію України.

Крім того, постанова про накладення штрафу за правопорушення, зафіксоване в автоматичному режимі, може виноситися без участі особи, яка притягається до адміністративної відповідальності.

В такому випадку постанову про штраф буде надіслано рекомендованим листом на поштову адресу, вказану при реєстрації автомобіля, і буде вважатися вручена через три дні. У разі повернення повідомлення, постанова також буде вважатися врученою.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України зменшить з 1 січня 2018 року швидкість руху транспортних засобів у населених пунктах до 50 км/год з нинішніх 60 км/год.

Крім того, у листопаді у Києві заборонили парковку водіям на приватних автомобілях на 67 вулицях, щоб уникнути пробок на дорогах.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X