В Україні посилили контроль на ринку палива

22 листопада 2017, 16:34
Кабінет міністрів України запустив Єдиний реєстр витратомірів і рівнемірів для підприємств, що беруть участь в обороті палива

Про це повідомляє прес-служба Кабміну.

У зв'язку з цим, з 2018 року всі підприємства, що займаються виробництвом, зберіганням, торгівлею паливом, повинні обладнати свої резервуари для вимірювання витрат речовини рівнемірами. Дані з таких приладів обліку щодня будуть передаватися контролюючим органам.

Відео дня

"Це дозволить скоротити обсяги тіньового обороту пального і забезпечить справедливі умови для всіх гравців на ринку", - вважають у Кабміні.

Також згідно з рішенням уряду, на початковому етапі, дані приладів обліку можуть заноситися до реєстру вручну, а надалі - тільки в автоматичному режимі. Автоматичне внесення буде обов'язковим для резервуарів об'ємом понад 20 тис. куб. м. з 1 липня 2018 року, обсягом 1-20 тис. куб. м. - з 1 січня 2019 року, менш як 1 тис. куб. м. - з 1 липня 2019 року.

Нагадаємо, раніше голова парламентського комітету з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна заявляла, що рівень "тінізації" роздрібного ринку палива в Україні знизився на 40%.

Показати ще новини
Радіо NV
X