В Україні погіршився інвестклімат бізнесу - ЄБА

19 грудня 2017, 12:34
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Індекс інвестиційної привабливості України, складений Європейською Бізнес Асоціацією (ЄБА) у другому півріччі 2017 року знизився в порівнянні з першим (3,15 бали) і склав 3,03 бали з 5 можливих

Про це свідчать дані звіту Асоціації, передає УНІАН.

"Індекс інвестиційної привабливості України за версією топ-менеджерів членських компаній Європейської бізнес асоціації залишається в нейтральній площині. Результати індексу свідчать, що негативні настрої бізнесу нікуди не зникли", - повідомляє ЄБА.

Відео дня

Згідно з результатами дослідження, 58% бізнесменів не задоволені інвесткліматом в Україні, тоді як в першій половині 2017 року їх було 54%; привабливим бізнес-клімат вважають лише 11% респондентів.

Головними проблемами є відсутність боротьби з корупцією, зростання її рівня, нестабільність валюти, інфляція, відсутність судової реформи, ринку праці та земельної реформи.

Нагадаємо, що за всю історію вимірювання індексу інвестиційної привабливості, а саме з 2008 року, він жодного разу не досяг позитивної зони - вище 4 балів. Найвищий рівень 3,4 був наприкінці 2010 року.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X