В Україні розпочинається виробництво сучасних автомобілів «Швидкої допомоги»

18 вересня 2018, 14:01
Новини компаній
 Автомобілі «Швидкої допомоги» від Briorson Motors вже знаходять своїх перших клієнтів

Автомобілі «Швидкої допомоги» від Briorson Motors вже знаходять своїх перших клієнтів

18 вересня 2018 року в Києві відбулася прес-конференція, присвячена старту виробництва в Україні сучасних автомобілів «Швидкої допомоги». Автомобілі випускаються на виробничих потужностях компанії Briorson Motors на базі моделі Hyundai H350 і відповідають усім міжнародним та українським стандартам. Під час прес-конференції представники заводу-виробника розповіли про плани з виробництва автомобілів для медичних установ на 2018-2019 роки.

У роботі прес-конференції також взяли участь представники компанії «Хюндай Мотор Україна», офіційного дистриб'ютора автомобілів Hyundai, Київради та Hyundai Motor Company

Відео дня

«Основною метою нашої компанії є створення якісного продукту для надання медичної допомоги в будь-яких кліматичних зонах і в умовах бездоріжжя», - заявив представник Briorson Motors Владислав Котляренко.

У планах компанії, за словами В. Котляренко, випуск 80 автомобілів «Швидкої допомоги» і мобільних амбулаторій у 2018 році. У 2019 завод Briorson Motors планує випустити 500 одиниць спеціалізованої медичної техніки.

«Ми свідомо обрали базовою моделлю для виробництва наших автомобілів Hyundai H350. Цей автомобіль на протязі останніх декількох років визнається в Євросоюзі найкращою моделлю в своєму класі по 12 параметрам, серед яких - безпека, продуктивність, місткість, маневреність і економічність », - зазначив В. Котляренко.

У свою чергу директор зі збуту комерційної техніки «Хюндай Мотор Україна» Андрій Ушкалов заявив, що компанія підтримує ініціативу Briorson Motors.

«Парк автомобілів «Швидкої допомоги» в країні поступово оновлюється, і ми хочемо внести свій вклад в цей процес, надаючи таким підприємствам, як Briorson Motors, в якості базової моделі Hyundai H350. Це надійний, комфортний і практичний автомобіль, який може поставлятися з короткою і довгою базою (з корисним об'ємом кузова в 10,5 м3 і 12,9 м3 відповідно) - це найкраща місткість в класі, комплектуватися будь-яким набором медичного обладнання за бажанням замовника», - підкреслив А. Ушкалов.

Пан Чу Жу Он (Chu Ju Eon), глава підрозділу HMC CV Europe, зазначив, що випуск спецтранспорту - один із пріоритетних напрямків роботи компанії: «У порівнянні зі звичайною комерційною модифікацією, «Швидка допомога» отримала посилені ресори задньої осі, вона має мінімальні крени у поворотах і мінімальний кут розвороту у порівнянні з основними конкурентами, що дає нам серйозні переваги на ринку».

Важливо, що з обслуговуванням «Швидких» від Briorson Motors, як зазначив А. Ушкалов, також не буде ніяких проблем. Великий склад запчастин (підвезення здійснюється щоквартально), взаємозамінність деталей з деякими легковими моделями марки, а також можливість обслуговувати спецавтомобілі на 28 офіційних СТО Hyundai по Україні гарантують безперебійну роботу транспорту.

В рамках поліпшення роботи служби «Швидкої допомоги» в Києві велику роль відіграє оновлення автопарку. «Сьогодні для забезпечення транспортного обслуговування Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф міста Києва задіяні 219 спецавтомобілів, частина з яких введені в експлуатацію 6-10 років тому. Однак, вказана кількість карет «Швидкої допомоги» істотно відстає від нормативної. За нормами у Києві повинен функціонувати 1 спецавтомобіль на 10 тисяч населення. У столиці офіційно проживають 2,8 млн. чоловік (а реально - 3,5 млн.), тому Києву не вистачає 99 спеціальних автомобілів екстреної допомоги», - заявила Юлія Лобан, секретар Постійної комісії Київської міської ради з питань охорони здоров'я та соціального захисту.

Автомобілі «Швидкої допомоги» від Briorson Motors вже знаходять своїх перших клієнтів: до їх числа увійшла і медична клініка «Борис». У планах клініки - закупівля шести карет «Швидкої допомоги» у Briorson Motors до кінця 2018 року.

Показати ще новини
Радіо НВ
X