В Україні почали розслідування підробки сертифікатів Ан-124 в Росії

18 липня 2018, 10:58

Національна поліція України порушила кримінальне провадження щодо посадових осіб Росавіації і німецької компанії AMTES GmbH, що входить до російської групи компаній Волга-Дніпро за підробку сертифікатів льотної придатності літаків Ан-124-100 Руслан.

Про це повідомили в юридичній фірмі Ільяшев і Партнери, що захищає інтереси держпідприємства Антонов, передає Інтерфакс-Україна.

У ній уточнили, що йдеться про кримінальне правопорушення, передбачене ч.2 ст.364 КК України - зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки, за яке передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк до шести років.

Відео дня

У юрфірмі нагадали, що правоохоронні органи за заявою Антонова як власника сертифіката літака розслідують факт сертифікації Росавіації компанії AMTES GmbH як розробника модифікації літака Ан-124-100 і видачу додаткового сертифіката на зміну типової конструкції Підтримка льотної придатності щодо підтвердження ресурсу і терміну служби.

Згідно з повідомленням, у результаті незаконних дій Росавіації і німецької компанії літакам Ан-124-100 було продовжено льотну придатність, що ставить під загрозу безпечну експлуатацію цих літаків.

За словами старшого партнера юрфірми Романа Марченка, Антонов відповідальним за збереження конструктивної цілісності типової конструкції всього наявного парку літаків Ан протягом усього терміну їх експлуатації.

"Ми сподіваємося, що всі причетні до продовження ресурсів Русланів в обхід Антонова будуть вже протягом найближчого часу притягнуті до кримінальної відповідальності та оголошені в розшук за лінією Інтерполу", - наголосив Марченко.


Антонов - український розробник і виробник авіатехніки. З 2015 року підприємство входить до складу держконцерну Укроборонпром. Антонов співпрацює з більш ніж 75 країнами світу. У 2017 році підприємство збільшило прибуток на 1,1%, або на 1,9 млн грн - до 180 млн грн і чистий дохід від реалізації продукції в 1,6 рази до 5,9 млрд грн порівняно з 2016 роком.

Показати ще новини
Радіо NV
X